ההחלטה אודות טיפול עשויה להיות אחת ההשקעות הטובות שתעשה עבור עצמך. הגשר בינך לבין גירסה טובה יותר ונוחה יותר של עצמך.

באוירה נינוחה ולא שיפוטית אנו נתבונן מקרוב עלייך. נראה אותך.

שלום שמי אוסנת עזריה, ואני פסיכותרפיסטית. אני מציעה טיפול פסיכולוגי למבוגרים ולמתבגרים בגישה דינמית-אנליטית, אני מושפעת מחשיבה פסיכואנליטית ורוחנית (12 הצעדים). הקליניקה שלי נמצאת בשכונת כיכר המדינה, באיזור נגיש, שקט וקל לחניה ובקריית אונו.

מייחסים לאפלטון את האמירה כי "הנשמה צריכה עוד זוג עיניים על מנת לראות את עצמה" ואכן אני רואה בתהליך הטיפולי מימוש של אמירה זו. אני מביאה איתי זוג עיניים רואות ואיכפתיות, ידע מקצועי עשיר ורב ואישיות מורכבת שידעה כאב או שניים וכול זה משתקף במפגש.

מתאים לפנות אליי בכול נושא שמציק. החל מתחושת "אני מפשל" , "לא ככה דימיינתי אותי בגילי", "הכול אצלי טוב אז למה לא טוב לי/למה אני מקלקל" "איך זה קרה לי". אפשר לפנות במצבים של סטרס מתמשך, התפרצויות זעם או בכי, השמנה פתאומית או חוסר שינה.

לעיתים פונים אליי תוך משבר או שבר ביחסים בינאישיים, או מתוך טראומה או התמכרות או אובססיביות

לא מעט מבוגרים פונים אליי עם בעיות קשב וריכוז והפרעות אכילה שלא מספיק מבינים את השלכתם והשפעתם על כול אספקט בחיי היומיום.

כול זאת אני פוגשת בתבונה וברגישות והתוצאות ניכרות.

מרגש אותי כול פעם מחדש ללוות אדם/מתבגר.ת שהגיע.ה כדי לברר שמא יש בעייה או אין, ולהביט בשינוי ובצמיחה. מתוך גישה פסיכודינמית ,אני מסייעת למטופליי לא רק בהפחתת הסימפטומים איתם באו אלא אף בבירור הרגשות העמוקים יותר שמהווים את הסיבה לסימפטומים.

אני עם נסיון רב בתחום הטיפולי במסגרות מוכרות ומוערכות, ניתן לקרוא בהמשך. אני פסיכותרפיסטית בוגרת התוכנית לפסיכותרפיה של לימודי ההמשך בבית הספר לרפואה בתל-אביב, עובדת סוציאלית קלינית בעלת תואר שני שאת הכשרתי קיבלתי באוניברסיטה ובמוסדות בניו יורק.
עסקתי כפסיכותרפיסטית בגופים רבים ובמרפאות החוץ של בית חולים מה שאיפשר לי להפגש עם קשת רחבה של אוכלוסיות ונושאים ובפתיחות מירבית: מצבי לחץ, חרדה , דכאון. ליוויתי אנשים במצבים, במעברים ובהחלטות קשות. כיום אני עם קליניקה פרטית

המומחיות שלי היא קושי ביחסים, חרדה, הפרעות אכילה אובססיה טראומה והתמכרות. כמו כן מכיוון שנסיוני בעבר היה בתחום משאבי אנוש אני מטפלת בתחושת תקיעות בקריירה או התלבטויות בקריירה שנייה.

אני מטפלת מוכרת של משרד הבטחון, משרד החוץ, הביטוח הלאומי ונט"ל לזכאים.

מוזמנים להתקשר ולהתייעץ